Black Star zapewni Ci prawdziwie luksusowe warunki transportu na terenie calej Polski i Europy

 

Zamów +48 692 039 030

Zawieziemy Cię do Kaliningradu na Mistrzostwa Świata.

Black Star private exclusive taxi obsługuje transfery lotniskowe na terenie całego kraju i każdego lotniska w Polsce oraz na terenie stolicy Wielkiej Brytanii Londynu.

Black Star private exclusive taxi oferuje transfer na lotniska: Stansted, Gatwick, Luton, Heathrow przez 24h na dobę oraz zwiedzanie Londynu z naszym szoferem podczas Twojego niezapomnianego pobytu w stolicy Wielkiej Brytanii.
Nasza firma w trosce o państwa komfort i bezpieczeństwo wybrała najlepsze flagowe modele marki mercedes, aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie i sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów.


Black Star oferuje Państwu możliwość zwiedzania dowolnych zakątków Polski i Europy.

Wraz ze zwiedzaniem zabytków, synagog i cmentarzy kultury żydowskiej z naszym wykwalifikowanym szoferem. Zobaczysz miejsca, które na długo zapiszą się w Twojej pamięci.

 Zwiedzanie Trójmiasta

Zwiedzanie Trójmiasta

Zajmujemy się również wynajmem limuzyn na terenie Trójmiasta. Nasze ekskluzywne taksówki idealnie nadają się na zwiedzanie atrakcji pomorza, między innymi zamku w Malborku, muzeum Sztuthoff, skansenu Szymbark oraz wielu innych atrakcji. Gwarantujemy pełną obsługę prywatnego szofera przez 24h. Z Black Star zwiedzanie jest po prostu wyjątkowe. 

 Oferty biznesowe

Oferty biznesowe

Spieszysz się na spotkanie biznesowe w Trójmieście albo sam je organizujesz i potrzebujesz zapewnić gościom transport z prywatnym szoferem, dzięki któremu od samego początku atmosfera spotkania będzie sprzyjała dobrym nastrojom? Z przyjemnością zadbamy o komfort Twoich partnerów biznesowych.

Szukasz limuzyny na Warmii i Mazurach bądź Mazowszu?

transfer na lotnisko gdańsk

Chcesz wynająć limuzynę z kierowcą lub umilić sobie transfer na lotnisko w Gdańsku w Vip taxi?

Zadbamy o to, aby nie brakowało Ci rozrywki podczas jazdy; możesz skorzystać z kolorowych miesięczników w języku polskim i angielskim albo obejrzeć film na naszym telewizorze z DVD. Doradzimy Ci także, jaki hotel wybrać, gdzie dobrze zjeść i gdzie zaczerpnąć odrobiny relaksu. Szukasz VIP taxi w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni? Szukasz komfortowej taxi lub kierowcy z limuzyną?

Transfery lotniskowe

Transfery lotniskowe

Zadbamy o to, aby dojazd na lotnisko z naszym prywatnym szoferem upłynął Ci jak najmilej. Szybko i sprawnie dowieziemy Cię na miejsce, a jeśli planujesz dłużej czekać na samolot, to w limuzynie swobodnie naładujesz swój telefon na czas podróży. Oferujemy także odbiór z dowolnego lotniska na terenie Polski.

 Transfery VIP

Transfery VIP

Dla klientów ceniących sobie wyjątkowy komfort i luksusowe warunki jazdy we w pełni wyposażonych autach premium przygotowaliśmy ofertę VIP taxi. Prowadzimy obsługę zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a naszych licencjonowanych kierowców cechuje wysoka kultura osobista i elegancki wygląd.

Elegancja, luksusowe warunki jazdy i komfort połączony z odrobiną rozrywki

zobacz, dlaczego jeszcze powinieneś wybrać VIP taxi z Black Star!

Dyspozycyjność przez 24h

Dyspozycyjność przez 24h

Wykwalifikowani kierowcy z licencją

Wykwalifikowani kierowcy z licencją

dla Twojego bezpieczeństwa

Bezpłatne udogodnienia

Bezpłatne udogodnienia

barek z zimnymi napojami, prasa (również w języku angielskim)

Luksusowe samochody

Luksusowe samochody

marki Mercedes V klasy – komfort i bogate wyposażenie oraz funkcjonalność – pojazdy posiadają gniazdka, ładowarki oraz telewizor z DVD

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort Twoich dzieci

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort Twoich dzieci

zapewniamy foteliki wysokiej klasy, z certyfikatami bezpieczeństwa

Masz dodatkowe oczekiwania?

Dla nas to żaden problem

Dzięki Black Star Private Exclusive Taxi odkryjesz całe Trójmiasto z prywatnym szoferem. VIP transport osób to nasza specjalność, a o najwyższym poziomie naszych usług przekonasz się osobiście.

logo asset

Motto naszej firmy to „Always where You are – zawsze tam, gdzie Ty.”

taxi gdańsk

Dbamy o najwyższy standard obsługi, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

taxi vip

Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych kierowców z odpowiednią licencją.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli poszukujesz taksówki, jednocześnie nie chcąc odmawiać sobie przyjemności płynącej z podróży luksusowym autem, to zapraszamy do kontaktu!